Как выбрать душевую кабину?

Придбання душової кабіни вимагає хорошої підготовки, адже серед величезного асортименту представлених на ринку моделей можна просто загубитися і зробити в результаті неправильний вибір.

Розміри:

Розміри душової кабіни повністю залежать від площі вашої ванної кімнати. Найкомпактніший розмір піддону — 0,8 квадратних метрів. Такий варіант підійде для будь-якої кімнати.

Сучасні виробники пропонують найширший вибір розмірів, форм і кольорів душових кабін, тому при наявності достатньої площі ви зможете втілити в життя будь-які дизайнерські мрії.

При цьому відзначимо, що при виборі кабіни враховуйте габарити всіх членів вашої родини. Для дуже повних людей кабіни невеликих розмірів будуть абсолютно незручні.

Тип кабіни:

Можна виділити три основні види душових кабін.

Відкриті кабіни відгороджують певну ділянку між двох стін або в кутку ванної кімнати. Такі кабіни включають в себе перегородки, душ і піддон і можуть встановлюватися в невеликих ванних кімнатах, так як не вимагають великої площі.

Закриті типи є повноцінними кабінами зі стінами, стелею і підлогою, дверцятами і великою кількістю додаткових функцій. Таку кабіну можна розташувати в будь-якому зручному для вас місці, так як вона не вимагає проведення спеціальних монтажних робіт.

Вбудовані кабіни складаються тільки з перегородок і панелей. Як правило, всередині розміщуються лежаки, що дуже зручно використовувати для проведення банних процедур.

Піддон

Довжина і ширина піддону безпосередньо залежить від наявності вільного місця у вашій ванній кімнаті. З глибиною піддону справа йде трохи складніше. Якщо користуватися кабіною будуть люди, обмежені в русі, то краще вибрати неглибокий піддон, не більше 10 см заввишки.

Більш глибокі піддони, висотою 25 см і вище будуть оптимальними, якщо у вашій родині є маленькі діти, і якщо у вас немає ванни. Глибокий піддон здатний замінити ванну як для купання дітей, так і для прання.

Що стосується матеріалу, то найдорожчими є піддони з мармуру. Вони дуже приємні в експлуатації, екологічні та відрізняються хорошою звукоізоляцією. Дешевші і також якісні матеріали — це чавун і сталь. Однак рівень шумоізоляції в таких моделях набагато нижче.

Додаткові функції

Перед покупкою також визначитеся з додатковими функціями, які б ви хотіли бачити у вашій душовій кабіні. Це може бути гідромасаж, функція озонування, інфрачервоне випромінювання або парогенератор. Будь-які з них мають свої показання і (що важливо!) Протипоказання. Тому рекомендуємо вам заздалегідь вирішити, які з процедур ви також будете отримувати, крім звичного душа.

Вдалого вам вибору і легкого пару!

Выбор Душевой Кабины, Как выбрать душевую кабину, как выбрать душевую кабину хорошую.

5/5 - (2 голоса)