Оставьте свои данные

и мы вам перезвоним

Сантехническое обслуживание домов, квартир офисов

Профессиональное【Сантехническое и техническое обслуживание】зданий✓ (ОСМД, ОСББ, ЖСК, ЖБК ✅ жилищных кооперативов, коттеджей, загородных домов) по доступным ценам ✅ Обслуживание Жилых Комплексов: Сантехника | Электрика | Клининг✓

Мы предоставляем Услуги по техническому и сантехническому обслуживанию внутренних домовых систем центрального отопления, канализации, горячего и холодного водоснабжения, электросетей, электрощитовых и систем освещения по доступным ценам в Киеве и Украине. Цены на сантехника Киев.

Обслуживание ОСББ Киев. Сантехник в ОСББ.

 

Схема работы с нами:

  1. 1. Наш специалист проводит комплексный осмотр дома и составляет акт технического обслуживания.
  2. 2. Расчет стоимости обслуживания инженерных коммуникаций.
  3. 3. Согласование вопросов, графиков по обслуживанию инженерных коммуникаций.
  4. 4. Подписание договора.

 

Обслуживание многоквартирных домов

Обслуговування ЖБК та ОСББ – Ми беремо відповідальність заВаш дім !!!

 

Обслуживание ЖСК (ЖБК)

Обслуговування будинків ОСББ та ЖБК є основним напрямком діяльності компанії “СантехСервіс“. Ми пропонуємо технічне та аварійне обслуговування систем центрального опалення, каналізації, холодного і гарячого водопостачання, внутрішньобудинкових електромереж, електрощитових і комплексне обслуговування ліфтового господарства. У роботі з нашою компанією “СантехСервіс” глава правління, голова, директор, управдом, відкриє для себе новий спосіб управління своїм будинком. Ви можете нам довіряти, ми зробимо роботу за Вас.

1 Диспетчеризації ВАШОГО ДОМУ 24/7.
Ми забезпечимо ефективну роботу з прийомом дзвінків і заявок жителів. Ми приймаємо всі дзвінки, які колись сипалися на Вас, і не давали спокою життя. Ви звільнитеся від стресів, і постійних дзвінків.

2 Аварійне ОБСЛУГОВУВАННЯ 24/7.
Аварійка приїде в будь-який час, в будь-який день, після прийому виклику диспетчером. Ви тепер можете бути спокійні і вільні на вихідних, Ваша присутність не обов’язково. Аварійка “СантехСервіс” прибуде через 20-ть хвилин після надходження виклику.

3 ОПОВІЩЕННЯ МЕШКАНЦІВ БУДИНКУ.
У кожному під’їзді закріплена табличка з назва обслуговуючої організації та контактними номерами майстрів і аварійки “СантехСервіс“.

4 РЕГУЛЯРНІ обходження ТЕХ ПРИМІЩЕНЬ.
Спеціаліст проводить обхід і огляд технічних приміщень, щотижня. Для попередження аварійних ситуацій і підтримки комунікацій, в необхідному режимі для ефективної роботи.

5 Закріплення КОНКРЕТНОГО ФАХІВЦЯ ЗА ВАШИМ ДОМОМ.
Закриває заявки мешканців, реагує на виклики і їх побажання. Спеціаліст організовує роботу на вашому будинку і має зв’язок з усіма необхідними фахівцями зварювальник, тепловик.

6 ВЕДЕННЯ ТЕХ ЖУРНАЛУ, з фіксацією всіх ЗАЯВОК, ВИКОНАНИХ РОБІТ.
У вас є можливість в будь-який момент перевірити записи в журналі, кількість виконаних заявок, кількість і час обходів. Ви завжди в курсі всього, що відбувається на вашому домі.

7 ВИКОНУЄМО РОБОТИ будь-якої складності.
Від заміни змішувача, до капітального ремонту теплотраси в підвалі, капітального ремонту електрощитових, ліфтів і т.д. “СантехСервіс” бере повну відповідальність за Ваш будинок.

8 ПРАЦЮЄМО З ЯКИМИ МАТЕРІАЛАМИ.
За бажанням замовника (поліпропілен, зварювання, металопластик). Ми використовуємо той матеріал, який обираєте Ви.

9 ПРИ МАСШТАБНИХ роботах, капітальний ремонт ДІЄ РОЗСТРОЧКА (БЕЗПРОЦЕНТНА) З МОЖЛИВіСТЮ ВИПЛАТИ ПЛАТЕЖІВ ЗА КІЛЬКА МІСЯЦІВ.
Ми інвестуємо гроші в Ваш будинок, коли необхідний терміновий ремонт, але у Вас недостатньо коштів. У Вас з’являється унікальна можливість у вигляді розстрочки платежу, на кілька місяців, що дає Вам можливість виконувати ремонти і не потрапляти в борги.

10 СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА
Роботи ветеранам і пенсіонерам, у яких виникли проблеми, і немає коштів, для оплати роботи, ми виконуємо безкоштовно, за рекомендацією голови.

 Обслуговування багатоквартирних будинків в Києві (сантехніка, електрика)
Протягом семи років компанія СантехСервіс займається обслуговуванням будинків ОСББ та ЖСК. В місті Києві є багато компаній, які розвиваються в даній отраслі. ому нам довелося докласти чимало зусиль для того, щоб надавати максимально якісні послуги в сфері обслуговування багатоквартирних домів. І судячи з відгуків глав правлінь і мешканців ОСББ та ЖБК, ми відмінно справляємося.

Профессиональное Сантехническое и техническое обслуживание зданий✓ (ОСМД, ОСББ, ЖСК, ЖБК, жилищных кооперативов, коттеджей, загородных домов) по доступным ценам. Обслуживание Жилых Комплексов: Сантехника | Электрика | Клининг✓

Обслуживание домов Киев

Обслуживание ОСМД, Инженерные системы обслуживание,  Обслуживание недвижимости, Обслуживание ОСББ, Обслуживание ЖСК, Обслуживание ЖБК, техническое обслуживание инженерных систем, сантехническое обслуживание ОСМД,сантехническое обслуживание ОСББ, сантехническое обслуживание ЖСК, сантехническое обслуживание ЖБК, сантехническое обслуживание домов, сантехническое обслуживание квартир, сантехническое обслуживание  коттеджей, сантехническое обслуживание недорого, сантехническое обслуживание многоквартирных домов, обслуживание жилищных кооперативов, сантехническое обслуживание жилищных кооперативов,  Техническое обслуживание зданий.

Обслуживание ОСМД (ОСББ), ЖСК (ЖБК)
4.8 (96.73%) 208 оценок