Оставьте свои данные

и мы вам перезвоним

Установка водонагревателя Киев

Стоимость установки бойлера Киев

Виды работ на монтаж бойлера: Цена грн.
Установка бойлера на готовые коммуникации
250 грн.
Установка бойлера с врезкой (подключение к водоснабжению и электропитанию)
400 грн
Прокладка кабеля, установка розетки, прокладка труб
от 50 грн.

Монтаж бойлера. Установка бойлера.

Детальніше ознайомитися з вартістю інших наших послуг в Києві Ви можете на сторінці: “прайс“.
Безпосередньо перед установкою водонагрівача, слід визначити його тип, це може бути проточний або накопичувальний, існують так же проточно-накопичувальні моделі. Від цього вибору залежить чи підійде він вам ПОО своїми технічними і експлуатаційними характеристиками.

Установка бойлера в квартире цена Киев. Установка бойлера в квартире.

Порядок проведення робіт:

  1. Вибір оптимального місця для кріплення бойлера;
  2. Розрахунок робочого навантаження, перевірка стану електричної проводки у відповідність з потужністю приладу;
  3. Визначення стану труб та каналізаційних стояків;
  4. Монтаж бойлера, підключення до водопостачання та електромережі;
  5. Наповнення водою і перевірка працездатності.

Подключение бойлера киев. Монтаж бойлера Киев.

Установка бойлера Киев недорого. Заказать установку бойлера.

Виконуючи монтаж водонагрівача, необхідно врахувати також швидкороз’ємні з’єднання для того, щоб прилад був придатний до роботи і була можливість демонтувати його, не порушуючи цілісності трубопровідної системи.

Подключение бойлера к водопроводу. Подключение бойлера гибкими шлангами.

По закінченню підключення та налаштування бойлера ви отримаєте необхідну гарантію а також рекомендації по використанню обладнання, які дозволять продовжити термін служби приладу і зроблять користування бойлером комфортним і безпечним. При підключенні пристрою дотримуються діючі стандарти і норми, параметри пристрою підбираються відповідно до вимог користувача, що дозволяє забезпечити безпроблемну експлуатацію бойлера на багато років.

 

Подключение бойлера в Киеве.  Установка бойлера в Киеве.

У Києві ви знайдете великий вибір бойлерів, більшість моделей бойлерів накопичувального типу комплектуються запобіжно-зворотними клапанами. Через даний клапан відбувається скидання надлишкового тиску води, який утворюється при її нагріванні і розширенні, а також при скачках тиску в централізованих системах холодного водопостачання і при гідравлічних ударах. Виконуючи монтаж бойлера і запобіжно-зворотного клапана, Вам потрібно буде приєднати скидний патрубок запобіжного клапана до системи каналізації з розривом струменів, або просто через гідравлічний затвор.

Пропонуємо якісне, оперативне підключення і установку бойлера в квартирі або приватному будинку. Монтаж і настройка електро-водонагрівача проводиться кваліфікованими, досвідченими майстрами в максимально короткі терміни з дотриманням всіх необхідних технічних норм монтажу.

Наші фахівці подбають про попередні заходи необхідних для підключення водонагрівача. Ми допоможемо вам правильно підібрати тип і обсяг бойлера, визначитися з технічними характеристиками, продуктивністю, його розташування і рядом інших особливостей, які необхідно врахувати при установці устаткування.

Установка водонагревателя Киев
5 (100%) 4 оценок